Rozpoczynamy nabór chętnych do udziału w letnim kursie języka angielskiego „English as a Second Language Program – Dream No Bordes”. Już po raz czwarty chętni uczniowie klas drugich gimnazjum oraz po raz pierwszy uczniowie klas pierwszych liceum mogą, w dniach 25 czerwca – 3 sierpnia 2018 r., wyjechać do Waszyngtonu i w Georgetown Preparatory School (istniejącej od 1789 roku jezuickiej szkole średniej) doskonalić swoją znajomość języka angielskiego. Wyjazd jest także okazją by w wyjątkowy sposób spędzić wakacje w międzynarodowej grupie młodzieży z całego świata.

Szczegółowe informacje o szkoleniu można znaleźć tutaj: http://www.gprep.org/about/summer-programs/esl.

zaś informacje o dotychczasowych wyjazdach uczniów KOSTKI do Georgetown Preparatory School tutaj:https://kostka.edu.pl/kurs-angielskiego-w-waszyngtonie

Osoby zainteresowane aplikowaniem o udział w kursie proszone są o zapoznanie się z informacją na temat kursu: ESL – informacja – 2018.pdf

a następnie pobranie i uzupełnienie dokumentów rekrutacyjnych:

karta informacyjna – dane ucznia;

formularz rekrutacyjny dla ucznia gimnazjum;

formularz rekrutacyjny dla ucznia liceum;

formularz rekrutacyjny dla rodziców/opiekunów prawnych;

formularz rekomendacji – nauczyciel;

formularz rekomendacji – kolega/koleżanka;

formularz rekomendacji – osoba spoza szkoły.

Komplet dokumentów rekrutacyjnych należy dostarczyć do sekretariatu głównego  szkoły w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09.02.2018 r. do godz. 13.00.

W drugiej połowie lutego odbędą się rozmowy rekrutacyjne z kandydatami, ogłoszenie wyników rekrutacji przewidujemy na początek marca 2018 r.

O. Paweł Brożyniak SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów.

 

Agnieszka Baran, psycholog

 

Zobacz zdjęcia