6 grudnia to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Dzień oczekiwania na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Uczniowie z koła teatralnego postanowili zrobić niespodziankę dzieciom naszych nauczycieli oraz innych pracowników szkoły i przygotowali przedstawienie
z morałem. Zaprosili także do KOSTKI Świętego Mikołaja, który nas ogromnie zaskoczył, wskakując przez okno:) Dzieci były zachwycone. No cóż, Mikołaj to „zabiegany”  święty, więc ma różne pomysły. Jego głównym zadaniem jest odwiedzić jak najwięcej dzieci, oczywiście grzecznych dzieci.

W oczekiwaniu na św. Mikołaja, dzieci miały okazję spotkać pirata, Bellę, Kopciuszka, Królewnę Śnieżkę i krasnoludki, tancerkę, czarownicę i dobrą wróżkę. Każdy z tych postaci miał jedno marzenie, które spełnił Święty Mikołaj. Wieczór był bardzo udany, bo Mikołaj przyniósł wspaniałe prezenty. A, gdy widzi się radość na buziach maluchów, to czego trzeba chcieć więcej.

Uczniowie z koła teatralnego też napisali list do Świętego Mikołaja. Za pośrednictwem Ojca Dyrektora uczniowie otrzymali prezent – worek produktów na kolację wigilijną, którą wspólnie przygotują w Kostce Smaku. Dziękujemy Święty Mikołaju i pamiętaj o nas za rok:)

 

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły

 

Agnieszka Korczak, koordynator KOSTKA MAGIS

 

Zobacz zdjęcia