Dnia 18.09.2017 r. w naszej Kostce odbył się Dzień Sportu z okazji Święta Patrona Szkoły.Zespół do spraw aktywności ruchowej przygotował dla uczniów szereg atrakcyjnych konkurencji, w których każdy  uczeń miał okazję do sprawdzenia swoich umiejętności.Nowością w tym roku było łucznictwo. Każdy bowiem mógł spróbować strzelania z profesjonalnego sprzętu.

Zespół cheerleaders dopingował wszystkim swoimi występami i zachęcał do wspólnej tanecznej zabawy. Pogoda jak i atmosfera wszystkim dopisała. Po zakończeniu wszystkich konkurencji odbył się mecz piłki nożnej gimnazjum kontra liceum. Wygrana drużyna miała okazję sprawdzić się w kolejnym meczu z reprezentacją nauczycieli. Jak co roku mecz ten przebiegał w bardzo gorącej atmosferze i zakończył się wynikiem 1:1. Ostatecznie jednak to gimnazjaliści zostali zwycięską drużyną wygrywając z nauczycielami w rzutach karnych. Bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział i świetną zabawę w świetnej atmosferze!

Zespół do spraw sportu i rekreacji.