W nowym roku szkolnym, w ramach Akademii Kompetentnego Kostkowicza, zapraszam na cykliczne warsztaty rozwoju osobistego. Zaczynamy od zajęć „Jak zwiększyć efektywność uczenia się?”. W jego ramach odbędą się trzy spotkania, na których będziemy dowiadywać się co wpływa na efektywność naszego uczenia się oraz jak organizować swoją naukę tak, by szła nam ona sprawniej. Poznamy podstawowe zasady działania naszej pamięci i będziemy uczyć się jak wykorzystywać je dla efektywniejszego przyswajania informacji, a także wybrane mnemotechniki przydatne w nauce. Wykonywać będziemy także ćwiczenia wspomagające naszą koncentracje uwagi i pamięć.
Terminy zajęć – grupa 1:
20 września 2017r., godz. 15.30-16.15 – Efektywnie czyli jak – od czego zacząć uczenie się z sukcesem.
27 września 2017r., godz. 15.30 – 16.15 – Zgodnie z zasadami – jak wykorzystać zasady działania pamięci dla skutecznego uczenia się.
4 października 2017r. godz. 15.30 -16.15 – Mnemotechniki w służbie uczenia się.

Zapisy:
Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona (8 miejsc w grupie), o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą wziąć udział w całym cyklu trzech spotkań. Zapisy przyjmowane są w zespole pedagogiczno – psychologiczno – duszpasterskim (PPD), sala 108.

A już w październiku zapraszam na warsztaty: „Nie taki stres straszny!”

Agnieszka Baran, psycholog