4 maja dziewczyny z Kostki uczestniczyły w spotkaniu z firmą CISCO. Mogłyśmy posłuchać ciekawych wykładów m.in. na temat rozwiązywania problemów. Pan Wojtek opowiadał nam jak skutecznie radzić sobie z kłopotami i na czym polega praca troubleshootera. Byłyśmy także w dziale zajmującym się bezpieczeństwem, w którym uświadomiono nam jak wiele niebezpieczeństw grozi nam w internecie i jak się przed nimi uchronić. Na koniec odbyła się telekonferencja z dziewczynami z innych krajów oraz z Panem Jessiem Pavelką. W międzyczasie miałyśmy dostęp do kawy, herbaty i innych napojów.

Małgorzata Pawlik, 2D

Do tej pory myślałam, iż praca w ogromnej firmie jest nużąca i nie daje żadnej satysfakcji. Dzięki wycieczce do CISCO odkryłam, że pracując nawet w dużej korporacji możliwe jest rozwijanie swoich pasji i umiejętności. Poznałam różne ciekawe sposoby, aby stać się lepszym słuchaczem oraz rozmówcą. Warto było wybrać się na tą wycieczkę.

Weronika Bogusz, 2C

W ostatnim czasie brałam udział w wydarzeniu zwanym”Girls Power Technology” zorganizowanym przez firmę Cisco. Te warsztaty miały na celu zachęcić nas żeby w przyszłości zostać inżynierami. Wiele dowiedziałam się na temat tej dziedziny z wykładów prowadzonych przez tamtejszych pracowników. Uważam te warsztaty za udane i może w przyszłości pomyślę o tym kierunku studiów.

Jowita Włosek, 2D

Wizyta w CISCO zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Sam budynek prezentuje się bardzo ładnie i profesjonalnie z zewnątrz jak i w środku. W korporacji czekały nas bardzo ciekawe zajęcia, wykłady i spotkania z niezwykłymi ludźmi. Pracownicy przygotowali dla nas bardzo interesujące prezentacje. Najbardziej podobała mi się wideokonferencja. Połączyliśmy się wtedy z ludźmi w CISCO w różnych krajach i rozmawialiśmy ze sobą. Całe wyjście uważam za udane i jeśli będzie taka okazja, na pewno wybiorę się tam po raz kolejny.

Monika Stec, 2D
ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH