Marzec był dla naszych uczniów bardzo obfity w rywalizacje siatkarską.  Najpierw odbyły się eliminacje do półfinałów Mistrzostw Krakowa, przez które nasze dziewczyny jak i chłopcy przebrnęli „jak burza”. Półfinały rywalizacji dostarczyły nam wiele emocji. Dziewczęta do ostatniego meczu walczyły o awans do ścisłej czwórki. W decydującym meczu niestety uległy reprezentantkom GM Gortat, jednakże losy awansu  ważyły się do  ostatniej piłki i niewiele zabrakło do historycznego sukcesu. Chłopcy również pokazali się z dobrej strony i walczyli o awans,  niestety musieli uznać wyższość kolegów z innych gimnazjów.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom za sportową postawę godna naśladowania.

Sukces należy przypisać nie tylko zawodnikom którzy nas reprezentowali ale wszystkim którzy uczęszczali na zajęcia z siatkówki i wspólnie z nami trenowali. Nadal zachęcamy do udziału w zajęciach Kostki Magis.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy kolejnych sukcesów.

Zespół do spraw sportu i rekreacji.

Zobacz Zdjęcia

Wyniki Chłopców

Wyniki – Dziewczyny