W dniach 26-27.02.2017 roku uczniowie klasy 1F pod opieką wychowawcy P. Szymona Tarkowskiego oraz księdza Kamila Mrówki mieli okazję uczestniczyć w dwudniowym wyjeździe do Krynicy Zdroju.

W pierwszym dniu wyjazdu uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę na temat twórczości malarza prymitywisty Epifaniusza Drowniaka znanego pod imieniem Nikifor. Następnie kostkowicze mieli okazję spróbować tego co Krynica ma najzdrowsze czyli wód mineralnych. Tylko najodważniejsi próbowali wysokozmineralizowanej, o charakterystycznym zapachu wody Zuber.

Następnie koleją linowo-terenową grupa udała się na Górą Parkową. Schodząc ćwiczyliśmy nasze ciała na mieszczącej się na zboczach góry uzdrowiskowej ścieżce zdrowia.

Po powrocie do ośrodka mieliśmy czas aby się posilić, a wieczorem odbyła się projekcja filmu fabularnego „Wszystko za życie”.

Drugiego dnia kontynuowaliśmy poznawanie uzdrowiska. Na zakończenie wyjazdu udaliśmy się na tor saneczkowy gdzie każdy uczeń mógł zjechać specjalnie do tego celu przygotowanymi sankami.

Jeszcze tego samego dnia wróciliśmy do Krakowa.

Zapraszam na film.

Szymon Tarkowski, nauczyciel geografii