Dnia 01.03. 2017 r.  naszą klasę odwiedziła Pani mediator. Przez dwie lekcje wspólnie staraliśmy się poznać sposoby rozwiązywania konfliktów oraz dojść do tego, czym charakteryzuje się dobry mediator. Nauczyliśmy się wielu rzeczy, które w przyszłości nam się przydadzą. Wszyscy byliśmy zachwyceni  tym, jak ciekawe okazały się mediacje. Mam nadzieję, że kiedyś taka lekcja się powtórzy.

Gabrysia Mączka  kl. Id

Moim zdaniem zajęcia były ciekawe, ponieważ wcześniej nie wiedziałam co to jest mediacja i na czym polega. Miło było podyskutować i dążyć do konkretów. Szkoda, że zabrakło czasu na zobaczenie w praktyce tych mediacji.

Karolina Surmacz  kl. Id

Lekcje o mediacjach z pewnością wszystkim się przydadzą. Uświadomiły nam one jakie błędy popełniamy podczas rozwiązywania konfliktów. Rzuciły także nowe światło na to jak skutecznie rozwiązywać nasze problemy. Uważam, że mediacjami warto się zainteresować.

Karol Lenik  kl. Id

Warsztaty o mediacjach przydadzą się wszystkim, ponieważ pokazują one jak można rozwiązywać konflikty.  Przybliżyły też pracę mediatora, która nie jest powszechnie znana. Umiejętności  zdobyte w czasie zajęć  mogą się przydać w życiu codziennym.

Sebastian Bobek kl. Id

Elżbieta Fyda, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Zobacz Zdjęcia