Już po raz trzeci zapraszamy do aplikowania o udział w letnim kursie języka angielskiego „English as a Second Language Program – Dream No Bordes”. Chętni uczniowie klas drugich mogą w dniach 26 czerwca– 4 sierpnia 2017r. wyjechać do Waszyngtonu i w Georgetown Preparatory School (istniejącej od 1789 roku jezuickiej szkoły średniej) doskonalić swoją znajomość języka angielskiego. Wyjazd jest także okazją do dobrego spędzenia czasu wolnego w międzynarodowej grupie oraz skorzystania z wielu dodatkowych atrakcji. Szczegółowe informacje o szkoleniu można znaleźć tutaj: http://www.gprep.org/about/summer-programs/esl.

georgetown_university_-24

Główna siedziba Uniwersytetu Georgetown w Waszyngtonie

Osoby, które rozważają możliwość aplikowania o udział w kursie prosimy o pilne zgłoszenie do sekretariatu szkoły – osobiście, telefonicznie: +48 12 655 09 24 lub mailowo: [email protected]. Na wstępne zgłoszenia czekamy do piątku 24 lutego 2017r.

Osobom zainteresowanym kursem w przyszłym tygodniu przekazane zostaną dalsze i bardziej szczegółowe informacje na temat kursu (także w języku polskim) oraz procesu rekrutacji.

O. Paweł Brożyniak SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Gimnazjum Jezuitów w Krakowie.

Agnieszka Baran, psycholog