W Sieprawiu odbyły się zawody Krakowskiej Olimpiady młodzieży w snowboardzie dla szkół gimnazjalnych. W zawodach osobno klasyfikowani byli chłopcy i dziewczęta. Do pokonania był slalom, jedna próba zjazdu. Jeżeli zawodnik upadł i ominął tyczkę został zdyskwalifikowany.

Poziom był bardzo wyrównany. Nasze zawodniczki uplasowały się w drugiej dziesiątce. Najlepsza okazała sie Rudowska Aleksandra miejsce 14, Bugajska Agata miejsce 17, Szymańska Zofia miejsce 19. Niestety Agata doznała upadku i straciła kilka sekund w innym wypadku walczyła by o miejsce w pierwszej dziesiątce. Drużynowo nasze zawodniczki uplasowały się na 6 pozycji.

Nasz reprezentant Szymon Hanf niestety nie ukończył konkurencji z powodu upadku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów, za rok na pewno będzie jeszcze lepiej.

Zespół do spraw sportu  rekreacji.

Zobacz Zdjęcia