W ostatni piątek miesiąca uczniowie KOSTKI w grupie 22 osób wzięli udział w warsztatach w fimie CISCO. O tym co zobaczyli i czego się nauczyli opowiadają poniższe relację. Zapraszam do przeczytania.

Dnia 27 stycznia (tj. piątek) odbyło się drugie wyjście do firmy CISCO, położonej przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 13c. Braliśmy udział w wykładach na temat m.in. telefonów, pracy w CISCO, a także na temat nauki języków obcych. Zwiedziliśmy salę konferencyjną, serwerownię, biura oraz e-Cafe, gdzie mogliśmy napić się pysznej kawy, czekolady i coś zjeść. Mieliśmy także warsztaty, na których wymyślaliśmy i prezentowaliśmy urządzenia sprawdzające nasze zdrowie. Po tych wspaniałych godzinach spędzonych w CISCO dowiedzieliśmy dużo ciekawych rzeczy i z pewnością jeszcze tam powrócimy.

Natalia Teper z klasy 3a

Dnia 21.01.2017 wraz z panem P. Miką wybraliśmy się na warsztaty do firmy CISCO. Głównymi tematami tych warsztatów były : prezentacja na temat tego, czym zajmuje się firma CISCO, jakie kwalifikacje trzeba posiadać, żeby się do niej dostać. Mogliśmy także zobaczyć jak wyglądają telekonferencje, a także mieliśmy szansę sprawdzić się jako szefowie firmy. Na uczniów czekała także miła niespodzianka: ciepła czekolada oraz pizza ! Wyjście uważam za udane i z chęcią udałbym się do CISCO jeszcze raz, jakbym miał okazję.

Piotrek z klasy 2a

Paweł Mika, nauczyciel informatyki

Zobacz Zdjęcia