W ubiegły wtorek zakończyły się zmagania piłkarskie w Kostce. W turnieju wzięło udział  11 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej grupy zostały wyłonione dwa najlepsze zespoły, między którymi odbyły się mecze wyłaniające finalistów III Turnieju Dzikich Drużyn w Piłkę Nożną w Kostce.

W meczu o trzecie miejsce spotkali się LEKKO SPOCENI oraz I FB. Mimo ogromnych chęci i starań zawodników z I FB lepsi okazali się reprezentanci Lekko Spoconych, którzy wygrywając  12:4 po raz kolejny udowodnili, że nieprzypadkowo znaleźli się w finałowej czwórce.

W meczu o pierwsze miejsce spotkały się drużyny reprezentowane przez trzecioklasistów FC DRZEWCE oraz drugoklasistów KS KOZŁÓWEK. Mecz ten okazał się niezwykle ekscytujący i trzymał kibiców w niepewności do ostatniego gwizdka. W pierwszej połowie na prowadzenie wysunęli się KS KOZŁÓWEK i wydawało się, że mecz będzie pod ich dyktando. Jednak zawodnicy FC DRZEWCE mając w pamięci swoją porażkę z ubiegłego roku w półfinale nie zamierzali się poddać bez walki. Zaczęli więc powoli odrabiać straty. Druga połowa była walką do ostatniego tchu, w której to na zmianę na prowadzenie wysuwała się raz jedna, a raz druga drużyna, co doprowadziło do remisu 8:8 i dogrywki. Dodatkowy czas gry pokazał determinację drugoklasistów, którzy w trzy minuty strzelili trzy gole nie dając szans FC DRZEWCOM na wyrównanie i wygrywając cały turniej 12:8.

Wszystkim zawodnikom turnieju dziękujemy za udział, a finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😉