Dnia 26.01.2017r., jak co roku, nasza wspaniała drużyna siatkarska KOSTKI reprezentowała naszą szkołę w Igrzyskach Gimnazjów Katolickich Krakowa, organizowanej przez Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. Św. Dominika Savio w Krakowie. Udział w tej Imprezie brało udział sześć gimnazjów Katolickich z miasta Krakowa. Igrzyska odbywały się na obiekcie Com com Zone. Nasi reprezentanci po długiej i mozolnej walce na bardzo wysokim poziomie doszli do finału, gdzie grali o złoto z Gimnazjum Salezjanów. W niesamowitej rozgrywce jednak uplasowali się na drugim miejscu, zdobywając tym samym srebrny medal. To bardzo wielki sukces Naszej niesamowitej reprezentacji. Rozgrywkom towarzyszyła świetna  sportowa rywalizacja oraz bardzo gorąca atmosfera, jaką stworzyli kibice. Naszej drużynie towarzyszyła szkolna drużyna cheerleaderek, która zaprosiła do wspólnego tańca wszystkich uczestników imprezy, co okazało się bardzo dobrym pomysłem. Wielkie gratulacje i wielkie dzięki za tak godne i na tak wysokim poziomie reprezentowanie naszej KOSTKI !!!

Zespół do spraw sportu i rekreacji.

Zobacz Zdjęcia