Dnia 7.12.2016 roku w naszej szkole odbył się II Mikołajkowy Turniej tenisa stołowego o puchar Dyrektora. Do turnieju głównego przystąpiło dwunastu uczniów,  którzy przebrnęli przez eliminacje. Zainteresowanie turniejem było wielkie. W czterech grupach eliminacyjnych rywalizowało około 50 osób.

Przed głównym turniejem odbyło się losowanie grup.

W grupach zawodnicy rywalizowali każdy z każdym. Mecz trwał do dwóch wygranych setów. Set do 11 wygranych punktów, bądź na przewagi do dwóch punktów przewagi.

Grupa A:

Anna Kościelecka, Małgorzata Pawlik, Dominik Hajduk

Grupa B:

Patryk Synowski, Jan Kołodziejski, Natalia Głowacka,

Grupa C:

Kacper Bałda, Szymon Babrzymąka, Miłosz Wójcik,

Grupa D:

Dominik Wybraniec, Filip Janecki, Michał Kępka,

Po meczach grupowych odbyły się ćwierćfinały, półfinały, mecze o piąte miejsce oraz finały. (Wszystko na załączonych zdjęciach:).

Turniej był bardzo emocjonujący, zwroty akcji towarzyszyły prawie wszystkim meczom.

Wiele pojedynków kończyło się dopiero po rozegraniu trzeciego seta na przewagi.

Mistrzem okazał sie Miłosz Wójcik , który wygrał wszystkie starcia i udowodnił, że jest najlepszym tenisistą  stołowym w Kostce. Drugie miejsce zajął Patryk Synowski, trzecie miejsce Dominik Wybraniec, czwarte miejsce Jan Kołodziejski. Piąte miejsce zajął czarny koń turnieju Michał Kępka uczeń klasy  pierwszej, który pokonał Dominika Hajduka 2:1 w bardzo wyrównanym pojedynku.

Najlepsza zawodniczka turnieju drugi rok z rzędu okazała się Anna Kościelecka.

Bardzo dziękujemy Ojcu Dyrektorowi za świetne nagrody rzeczowe, puchary , dyplomy i medale, które wzbudziły szczere uśmiechy na twarzach zwycięzców.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Zespół ds. sportu i rekreacji.

Zobacz zdjęcia