W dniu 9.12.2016 roku najlepszych sześciu zawodników naszej szkoły w tenisie stołowym wzięło udział w turnieju Mikołajkowym dla gimnazjalistów organizowanym przez straż miejska w Krakowie.
Zawody odbyły się w ZSO nr 35 w Krakowie na ulicy Mirtowej.
Turniej odbywał sie systemem rosyjskim do dwóch przegranych meczy. Mecze do dwóch wygranych setów do 11 punktów, ewentualnie na przewagi.
Nasi zawodnicy świetnie sobie poradzili rywalizując z rówieśnikami z innych gimnazjów.
Miłosz Wójcik zajął III miejsce przegrywając tylko z dwoma najlepszymi zawodnikami, jednakże mecze były bardzo wyrównane. Nasi reprezentanci uplasowali się w ścisłej czołówce : VI miejsce Patryk Synowski, VII miejsce Dominik Hajduk , VIII Wybraniec Dominik, XI Kołodziejski Jan oraz XVII Michał Kępka.
Serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy naszym uczniom. Trzymamy kciuki w następnych turniejach.

Zespół ds. sportu i rekreacji.