W poniedziałek 3 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Krakowskiej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych.  Niemal tysiąc dzieci wystartowało  w tych zawodach. Naszą szkołę reprezentowały w sztafecie dziewcząt 10x 600 metrów : Bubula Alicja, Bednarczyk Zuzanna, Dudzik Natalia, Gąsłowska Alicja, Jastrzębska Aleksandra, Znamirowska Wiktoria, Mastalerz Pola, Majtyka Katarzyna, Kaczyńska Oliwia, Szaraniec Wiktoria.

 W sztafecie chłopców pobiegli: Haluch Karol, Tęczyński Jakub, Tęczyński Szymon, Opach Krystian, Kil Kacper, Krochmal Alan, Jabłonka Szymon, Gawlik Oliwier, Gąsłowski Adam, Jagiełło Jacek oraz rezerwowy Hajduk Dominik.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – DZIEWCZĘTA:

 

MIEJSCE SZKOŁA PUNKTY DO WSPÓŁZAWODNICTWA
1 Gimnazjum nr 47 12
2 Gimnazjum nr 52 10
3 Gimnazjum Salezjańskie 9
4 Gimnazjum nr 1 8
5 Gimnazjum nr 2 7
6 Gimnazjum Gortat 6
7 Gimnazjum nr 20 5
8 Gimnazjum Kostka 4
9 Gimnazjum nr 19 3
10 Gimnazjum nr 26 2
11 Gimnazjum nr 32 1
12 Gimnazjum nr 48 1
13 Gimnazjum nr 29 1

Zespół do spraw sportu i rekreacji.