W dniu dzisiejszym ruszył kolejny cykl zajęć geograficznych realizowanych w ramach zajęć KOSTKA Magis  Koło podróżnicze. Na zajęciach tych drodzy uczniowie będziecie mogli podzielić się swoimi wspomnienia, zdjęciami z wakacyjnych podróży. Są to zajęcia nietypowe bo współtworzone przez Was.

Na zajęcia zaproszeni są wszyscy ci którzy chcieliby opowiedzieć o swoich przygodach jak i ci którzy lubią słuchać opowieści o odległych krainach.

Dnia 11.10.2016 roku odbyło się pierwsze spotkanie na którym Maja Fordońska (3E) wraz zMagdaleną i Zuzanną Bąk (3D) opowiedziały nam o swojej pięciotygodniowej podróży do Waszyngtonu. Uczennice w trakcie minionych wakacji uczestniczyły w programie edukacyjnym organizowanym przez Georgetown Preparatory School. Dzięki uczestnictwu w międzynarodowym programie uczennice KOSTKI mogły podszkolić swoje umiejętności językowe jak i poznać ludzi z różnych regionów naszego globu.

 

Bardzo serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się już 25 października (wtorek) o godzinie 15 30 w sali 205. Tym razem o swojej podróży do Portugalii opowie uczeń klasy 3B Daniel Czerniawski.

W imieniu prelegenta oraz swoim własnym zapraszam na kolejne spotkanie

Szymon Tarkowski, nauczyciel geografii

 

Zobacz zdjęcia