Informacja dla uczniów i rodziców klas pierwszych rozpoczynających naukę w KOSTCE od 1 września 2016 roku.

1. Rodzice nie zakupują podręczników dla uczniów klas pierwszych. Każdy uczeń otrzyma komplet podręczników, w pierwszych dniach nowego roku szkolnego.
  2. W lipcu i sierpniu w sekretariacie szkoły należy złożyć zamówienie na strój szkolny w odpowiednim rozmiarze. Do zamówienia konieczna jest obecność dziecka, aby wybrać właściwy rozmiar.
  3. W sekretariacie szkoły proszę dokonać wpłaty w kwocie 50 zł, na wyjazd integracyjny uczniów klas pierwszych. Koszt wyjazdu obejmuje posiłek oraz transport. Wyjazd odbędzie się 31 sierpnia br., zbiórka na boisku szkolnym o godzinie 8.30. Zakończenie wyjazdu planowane jest na godzinę ok. 16.00.
  4. W czasie wizyty w szkole, proszę wstępnie poinformować czy uczeń będzie korzystał z obiadów w stołówce szkolnej „U Stasia”.
Józef Rostworowski, Dyrektor ds. Nadzoru Pedagogicznego