1 czerwca br. klasa 1d i 2c  br. wybrały się wspólnie z wychowawcami – p. M. Michalik i p. I. Porębą oraz p. Agnieszką Kubas do Parku Trampolin „GOJUMP”w Krakowie. Wszyscy byli podekscytowani na myśl o tym wyjściu i nie mogli się doczekać…
Najpierw mieliśmy rozgrzewkę z trenerami, którzy pokazali nam imponujące skoki i salta. Potem mogliśmy zacząć zabawę:-)  W tym miejscu znajduje się dużo trampolin, ale też dwa baseny z gąbkami, strefa do gry w „zbijaka”, kosza oraz do skoków na desce. Niektórzy poznali swoje możliwości w akrobatyce. Wszyscy świetnie się bawili. Skakaliśmy do bólu!
Trampoliny wycisnęły z nas ostatnie poty. Gąbkowy basen, gra w „wyskokowego” kosza i zabawy gąbkowymi „mieczami mocy” dostarczyły nam sporej dawki humoru. W tym upalnym dniu całoroczne zmęczenie nauką i pracą opuściło nas wszystkich, gdy z dziecięcą radością wznosiliśmy się w podskokach nad ziemię, by w koziołkach i piruetach poszybować w górę. Najbardziej wysportowani Kostkowicze z naszych klas przyciągali niemałą uwagę i podziw gapiów. .

 Zmęczeni ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Kostki. To był wspaniały, udany dzień!

Park Trampolin „GO JUMP” to miejsce, gdzie na pewno warto przyjść. Każdy wyszedł stamtąd zmęczony, ale zadowolony. Jestem pewna, że nie tylko ja nie poprzestanę na tej wizycie.

Wiktoria Radwan, kl.1c

Iwona Poręba, nauczyciel języka polskiego

Maria Michalik, nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego

Agnieszka Kubas, nauczyciel historii

Zobacz zdjęcia