34 uczniów Kostki 1 czerwca 2016r. uczestniczyło w
pokazie doświadczeń z okazji Dnia Dziecka Pt. Tutti frutti
Oto refleksje uczniów po tym wystąpieniu.

Pierwszego czerwca po raz czwarty pojechaliśmy na UJ, by uczestniczyć w wykładzie z Fizyki. Wykład był ciekawy i dużo się dzięki niemu dowiedziałam. Najbardziej podobały mi się doświadczenia z ciekłym azotem i wybuchającą Napoleonką.
Cieszę się, ze byłam na wszystkich wykładach i na następny też mam zamiar się wybrać.
Agnieszka Korbut 3C

Dnia 1.06.2016 r. w godzinach 15-17 wybraliśmy się na wykład z fizyki na UJ, wraz z p. Zdzisławą Rogozińską i ks. Kubą. Wykład ten wyjątkowo każdemu się spodobał. Poruszał on zagadnienia z wielu działów fizyki. Ciekawe doświadczenia i efekty wzbudziły we wszystkich zainteresowanie, a miła i przyjazna atmosfera sprawiła, że wszyscy byli we wspaniałych nastrojach. Wg mnie, był to jeden z ciekawszych wykładów, w którym brałam udział.

Agata Prusak kl. 3d

Na dzisiejszych wykładach tzn. 1.06 pod tytułem „Fizyczne tutti frutti” mogliśmy oglądać wiele fizycznych eksperymentów z różnych dziedzin.
Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o prawach fizyki.
Na pewno każdego bardzo zaciekawił ten wykład. Cieszę się że mogłem w nim uczestniczyc.
Maciej Klaczek 3e

W środę, 1 czerwca, uczestniczyłem w wykładzie pt.: „Fizyczne tutti-frutti-pokaz doświadczeń” na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Tematem wykładu były doświadczenia fizyczne z różnych dziedzin. Zainteresowany oglądałem cały czas. Dowiedziałem się wielu nowych rzeczy o prawach fizyki.
Cieszę się że poszedłem na ten wykład. Jestem pewny, że każdego zaciekawił by ten pokaz.
Adam Grzesło 3e

Jednocześnie informuję, że odbędzie się jeszcze jedno wyjście na UJ ( 8 VI ), a 15 czerwca uczniów,
którzy otrzymają na koniec roku ocenę celującą lub bardzo dobrą z całej szkoły czeka nagroda, wyjście do Instytutu Fizyki Jądrowej.

Zdzisława Rogozińska, nauczyciel fizyki

O. Jakub Śpiewak SJ – katecheta oraz opiekun SU

Zobacz zdjęcia