W dniach 10-11 marca na obiektach COM-COM ZONE odbyły się gimnazjady w siatkówce chłopców i dziewcząt. Nasze reprezentacje walczyły o kwalifikacje do ćwierćfinałów. Ponad 40 szkół krakowskich wzięło udział w tym turnieju. Poziom był bardzo zróżnicowany w grupach kwalifikacyjnych po 3 lub 4 zespoły. W grupie chłopców znalazło sie gimnazjum nr 52, oraz gimnazjum numer 5. W pierwszym meczu widać było nerwowość naszych zawodników w drugim było już dużo lepiej niestety ulegliśmy w tie-breaku.
Dziewczęta rywalizowały z gimnazjum nr 16, nr 47 oraz nr 25.

12498986_1136826319690569_465336755_n

Pierwszy mecz z gimnazjum nr 16 był bardzo zacięty, punkt za punkt, niestety w końcówkach lepsze okazywały sie rywalki. W drugim mecz z faworytkami turniej gimnazjum 25 niestety uległyśmy. Natomiast trzeci mecz z gimnazjum nr 47 był już popisem naszych zawodniczek, świetnie radziły sobie z zagrywka i zdobyły dużo asów serwisowych. Skuteczność w ataku również była imponująca. Tym pozytywnym akcentem nasze zawodniczki zakończyły rywalizacje w turnieju.
Nasi reprezentanci dzielnie walczyli i widać było jedność zespołu na boisku, to bardzo dobrze rokuje na następne turnieje.
Serdecznie gratulujemy siatkarzom i siatkarkom i życzymy sukcesów.

Zespół ds. aktywności ruchowej, rekreacji i sportu.