22 lutego br. w Kostkowej bibliotece odbył się wieczorek poetycki: Słowa w miłość zaklęte. Nie był to wieczór, lecz popołudnie, ale to nie przeszkodziło nam stworzyć walentynkowego klimatu. Wystrój biblioteki był niesamowity, palące się świeczki oraz duża ilość czerwonych serc na stolikach dały naprawdę romantyczny efekt.
Nasz walentynkowy konkurs rozpoczęła prezentacja multimedialna na temat święta zakochanych, jego historii, patronie. Nie zabrakło również złotych myśli oraz romantycznych cytatów z literatury polskiej i światowej. Serca obecnych podbił pewien mieszkaniec Stumilowego Lasu – troskliwy oraz pełen optymizmu Kubuś Puchatek ; ) który uczył, czym powinna być prawdziwa więź a i czasami rozstanie…

Kiedy już została wylosowana kolejność występujących uczniów, mobilizujący stres towarzyszył nam przez cały początek imprezy. W Komisji oceniającej nasze wystąpienia zasiadali: p. A. Zdanek , p. Aneta Pietrzyk, p.A. Szefer -Walas, p. I. Poręba i głosem doraczym – Ojciec Dyrektor, Paweł Brożyniak. Gdy już każdy z wielkim zaangażowaniem zaprezentował swój utwór na szkolnej scenie, odbył się mały poczęstunek i wieczorek skończyliśmy miłym pożegnaniem.


Z ciekawością wygranej każdy z uczestników musiał poczekać do czwartku, kiedy to odbyło się ogłoszenie wyników, uroczyste rozdanie dyplomów oraz nagród dla uczniów biorących udział w konkursach ( plastycznym i recytatorskim) o tym samym temacie przewodnim.
I tak, w tym ostatnim I miejsce zajęła: Wiktoria Radwan, II- Natalia Izbińska i Małgorzata Pawlik, z kolei III- Alicja Bubula i Julia Łukaszewska
Natomiast wyróżnienie otrzymały: Zuzanna Mędygrał, Alicja Rygiel i Barbara Bubka
Gratulujemy zwycięzcom : )

Aleksandra Gałaś, kl.2c

Anna Zdanek
Iwona Poręba
Aneta Pietrzyk
Agnieszka Szefer-Walas
Katarzyna Kowalczyk

Anna Zdanek, nauczyciel języka polskiego

Iwona Poręba, nauczyciel języka polskiego

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły

Agnieszka Szefer – Walas, nauczyciel języka polskiego

Katarzyna Kowalczyk, nauczyciel języka polskiego,opiekun SU

Zobacz zdjęcia