Gimnazjaliści znowu do przedszkola? Tak… z elfami i Mikołajem!

3 grudnia br. uczniowie z grupy teatralnej „DWIE MASKI KOSTKI ”odwiedzili Przedszkole Samorządowe nr 36 im. Żaczka Krakowskiego w Krakowie. Przed mikołajkami zanieśliśmy dzieciom prezent w postaci przygotowanego dla nich przedstawienia. A oto kilka relacji z wydarzenia:

Przedstawienie dla dzieci pt. „Elfy św. Mikołaja” moim zdaniem było bardzo ciekawe. Ja wcieliłam się w rolę przedszkolaka i z tej perspektywy mogę powiedzieć, że świat wygląda inaczej. Miło było móc seplenić jak dawniej…

                                               Agata Woźny kl. 2a

Świetnie bawiłam się podczas grania elfa w przedstawieniu dla kolegów i koleżanek z przedszkola. Widziałam zadowolenie na twarzach dzieci. Bardzo cieszę się, że bajka podobała się przedszkolakom.

                                               Alicja Rygiel kl. 1c

Przedstawienie udane!

http://www.deon.pl/gfx/deon/pl/defaultaktualnosci/223/16/1/d1921897766.jpg

                                               Daria Janik kl. 1b

Wcieliłem się w rolę Mikołaja Kowalskiego, niegrzecznego chłopca z gimnazjum. Moje pojawienie się wzbudziło wiele śmiechu.

                                               Karol Haluch kl. 1b

W przedszkolu nasza grupa teatralna przedstawiła bardzo śmieszne i ciekawe przedstawienie. Ja wcieliłam się w rolę elfa. Uważam, że spektakl bardzo podobał się dzieciom. Jestem bardzo dumna, że w bardzo krótkim czasie udało nam się to przygotować.

                                                Inga Łach kl. 2d

Ostatnio razem z grupą teatralną wystawialiśmy krótkie przedstawienie dla dzieci z przedszkola  o tematyce świątecznej. Myślę, że maluchom się podobało. Mimo krótkiej roli, czułam, że też dobrze ją zagrałam. Mam nadzieję, że takich wizyt w tym przedszkolu będzie więcej.

                                               Maria Górka kl. 1a

Katarzyna Kowalczyk, nauczyciel języka polskiego,opiekun SU

Agnieszka Korczak, koordynator KOSTKA MAGIS

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły