Po dwóch miesiącach rozgrywania turnieju czas na podsumowanie.

W turnieju wzięło udział osiem drużyn reprezentowanych przez uczniów naszej szkoły. Wszystkie zespoły zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim starciu.

Sporym zaskoczeniem w trakcie rozgrywek okazały się wspaniałe umiejętności drużyn reprezentowanych przez klasy pierwsze (Krowa Się Chowa oraz Chucher Bonzo), które zaskakiwały bajeczną techniką oraz wspaniałymi zagraniami. Zawodnicy drugich i trzecich klas (FC Drzewce oraz Gang Cygana) również pokazali, że potrafią grać w piłkę wygrywając większość meczów i awansując w ten sposób do półfinałów. Na wyróżnienie, za prawdziwą wolę walki i grania do ostatniego gwizdka zasługują takie drużyny jak Golden Boys  i WWR, które swoim uporem i wytrwałością „zamieszali” w tabeli.

 

Tabela wyników:

  1. Gang Cygana 18 pkt
  2. FC Drzewce 18 pkt
  3. Chucher Bonzo 15 pkt
  4. Krowa Się Chowa 12 pkt
  5. Golden Boys 10 pkt
  6. WWR 9 pkt
  7. Smerfy Z Kostki 3 pkt
  8. Kaczuszki 0 pkt

 

Już w najbliższy poniedziałek tj. 23.11.2015 roku zapraszamy wszystkich na wspaniałe widowisko. O godzinie 15:25 w pierwszym meczu półfinałowym zmierzą się ze sobą FC DRZEWCE contra CHUCHER BONZO. W drugim meczu, który wyłoni kolejnego finalistę odbędzie się pojedynek KROWA SIĘ CHOWA przeciwko GANGOWI CYGANA.

Zwycięzcy meczów półfinałowych zmierzą się w wielkim finale 25.11.2015 roku o godzinie 15:30.

Zespół ds. aktywności ruchowej, rekreacji i sportu.

Zobacz zdjęcia