W dniu 16.10 klasy językowe KOSTKI wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez aktorów amerykańskich z grupy teatralnej Covenant Players. A oto opinie widzów:

„Lekcje z Amerykanami bardzo mi się podobały, gdyż mogłem sprawdzić swój angielski. Oby było więcej takich spotkań.”
Szymon, kl 1

20151016_105419

„Warsztaty oceniam bardzo dobrze. Wszystko mi się podobało, a w szczególności to, że rozmawialiśmy z Davidem i Sam po angielsku. Zabawy, które dla nas przygotowali były bardzo śmieszne, ale przy tym wymagały od nas myślenia.”
Natalia, kl 1.

„Według mnie warsztaty z Covenant Players były bardzo ciekawe. Potrafili zaangażować wszystkich uczestników w gry i zabawy. Byli też naprawdę zabawni i są bardzo dobrymi aktorami.”
Aneta, kl.1

„Bardzo podobały mi się warsztaty Covenant Players ponieważ były śmieszne, ale i przedstawiały codzienne problemy ludzi. Podobało mi się w nich to, że przedstawione były w sposób zrozumiały dla każdego.”

Jowita, kl.1

20151016_110315

„Bardzo podobały mi się warsztaty, które odbyły się w piątek, ponieważ były bardzo ciekawe i zabawne. Lubię bardzo teatr i aktorstwo, dlatego była to dla mnie podwójna przyjemność. Najbardziej podobało mi się zaangażowanie Davida i Sam w to, co robili – w grę aktorską. Chętnie poszłabym jeszcze raz na takie warsztaty.”
Ola, kl.2

Maria Michalik, nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego