O tym, ze wszyscy mamy przeróżne zainteresowania i poświęcamy im swój wolny czas, już wiemy. Niektórzy z nas tańczą, inni śpiewają, kierują harcerstwem, pasjonują się jazdą konną lub wschodnimi stylami walki.
A ponieważ powszechnie wiadomo, że zabawy ruchowe nie tylko mogą sprawiać radość, ale wpływają na kondycję i zdrowie, więc tym razem popróbowaliśmy wspólnie naszych sił w pobliskiej kręgielni.
Rywalizacja była zacięta. Każdy Kostkowicz starał się na torze dowieść własnej zręczności i siły…Kręgle, jakby na przekór „robiły na parkiecie, co chciały”, a kule przeróżne obracały się w naszych dłoniach (no cóż, niebagatelne 11 kg miotało nami na wszystkie strony…) Pocieszając się wzajemnie, stwierdziliśmy zgodnie, że to nie nasze oko i ręka nas myli, ale powierzchnie torów są złe; posiadają skazy oraz nierówności : )

20150418_111136
Dzieła dopełniła Ola Galas, która jak współczesny dyskobol w wydaniu żeńskim, została Mistrzynią Zawodów!
Wyczerpani, ale zadowoleni i pełni wrażeń, udaliśmy się na wspólny posiłek.
A po drodze, zrobiliśmy kilka ujęć (małą sesję zdjęciową zaproponowała nam nasza Wychowawczyni), natknęliśmy się na kasy filmowe i przejrzeliśmy najnowsze propozycje kina – w końcu coś trzeba robić dalej…
Następnie już w pełni sił, rozbawieni i w świetnej atmosferze wróciliśmy pod szkołę.
Wycieczka nie należała do najdłuższych, ale przecież nie to jest najważniejsze. Atrakcję tą zaliczamy do jak najbardziej udanych i z niecierpliwością czekamy na więcej : )

Wiktoria Jasnos, kl.1c

Iwona Poręba, nauczyciel języka polskiego