W marcu, w ramach projektu „Mama MAGIS & Tata MAGIS”, z inicjatywy Rady Rodziców, w KOSTCE odbyły się cztery spotkania poświęcone technice decoupage.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                Dla niewtajemniczonych, decoupage to technika zdobienia, polegającą na naklejaniu wyciętych elementów papierowych na wcześniej odpowiednio przygotowaną powierzchnię, w taki sposób, aby wyglądały jak namalowane.

W tajniki decoupage wprowadziła nas Pani Małgorzata Kłonowska-Olejnik, na co dzień pracownik naukowy, z zamiłowania artystka, mama uczennicy naszej KOSTKI.

                W warsztatach uczestniczyło ponad 20 osób a tematem przewodnim było zdobienie wielkanocnych jajek. Po zakończonych warsztatach rękodziełem obdarowani zostali dyrekcja, nauczyciele oraz personel szkoły.

                Niezmiernie cieszymy się, że propozycja twórczego spędzenia czasu przypadła do gustu rodzicom i sprzyjała integracji i wymianie różnorodnych doświadczeń i informacji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                Dziękujemy wszystkim tym, bez których te warsztaty nie mogłyby się odbyć. Następne warsztaty już na początku nowego roku szkolnego. Zapraszamy serdecznie.

Magda Perłowska

/-/ Przewodnicząca Rady Rodziców KOSTKI