GRAND PRIX i WYRÓŻNIENIE
NA IV MAŁOPOLSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM

30 marca 2015 r. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie już po raz czwarty wręczono nagrody zwycięzcom konkursu „Niektórzy lubią poezję”. W tym roku Poetką, która patronowała Konkursowi była Agnieszka Osiecka. Konkurs miał zasięg wojewódzki i dlatego udział w nim wzięli uczniowie szkół gimnazjalnych województwa małopolskiego. Honorowy Patronat nad Konkursem objęli:Caritas Archidiecezji Krakowskiej i Małopolski Kuratora Oświaty.

Kapituła Konkursu w składzie: Przewodniczący Jury: Piotr Piecha – aktor, absolwent PWST w Krakowie, od 1987 związany z Teatrem Ludowym w Krakowie i Członkowie – nauczyciele języka polskiego w Katolickich Szkołach im. Świętej Rodziny z Nazaretu: dr Katarzyna Wójtowicz, s. mgr Agata Cul, mgr Ewelina Porębska, mgr Helena Konopka doceniła talenty uczniów KOSTKI przyznając Stanisławowi Lorysowi GRAND PRIX, a Michałowi Czechowskiemu WYRÓŻNIENIE.

GRATULUJEMY!!!

Aneta Pietrzyk, bibliotekarz szkoły i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły