W dniu 27 marca 2015 r. Trzecioklasiści KOSTKI wzięli udział w Targach Edukacyjnych Festiwal Zawodów w Małopolsce.

Uczniowie mieli szansę uzyskania odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich obecnie pytanie: Co dalej?

Brylowali wśród wystawców zadając im pytania dotyczące oferty edukacyjnej, praktycznej strony kształcenia zawodowego czy zajęć rozwijających zainteresowania.

Brali udział w pokazach umiejętności jakie zdobyli ich starsi koledzy podczas nauki. Zapoznawali się z ofertą edukacyjną prezentowaną przez przedstawicieli szkół informatyczno-elektronicznej, budowlanej, społeczno-medycznej, rolno-przetwórczej, mechaniczno-mechatronicznej oraz usługowej.

Największym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje szkół z branży turystyczno- gastronomicznej – Mniam.

Chętnie odwiedzimy Targi Edukacyjne w przyszłym roku, a naszym Trzecioklasistom życzymy wytrwałości w poszukiwaniu swojej drogi edukacyjno-zawodowej oraz sukcesów
w osiąganiu celów.

Monika Ewa Trybulska, pedagog
Aneta Pietrzyk, bibliotekarz szkoły i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły