Informujemy Wszystkich uczniów KOSTKI, że w lipcu 2015r. będzie organizowany młodzieżowy obóz wypoczynkowo – rekreacyjny do Grecji. Zapraszamy uczniów Kostki do udziału- koszt  1640 zł.  Wyjazd  9  a powrót 20 lipca br. Deklaracje przyjmujemy do 31 marca 2015r.

Atutem tego wyjazdu jest fakt, iż możecie  spędzić wspólnie czas poza szkołą z kolegami, koleżankami z Kostki i z kadrą , którą znacie.

z9694870Q,Wyspy-greckie--Korfu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU 🙂

Organizatorami wyjazdu w Kostce są i szczegółowych informacji udzielają –

Zofia Nazim i Agnieszka Krupa

OFERTA / PROGRAM

GRECJA – OBÓZ MŁODZIEŻOWY

Leptokaria- Hotel Galaxy z basenem

9-20 lipca 2015r.

Leptokaria, to miasto jedno z najbardziej znanych miejscowości na Riwierze Olimpijskiej położone u podnóża góry Olimp z jedną z najładniejszych piaszczystych plaż w tej części Grecji, w odległości 90 km od Salonik.  Leptokaria, to miejscowość bardzo popularna wśród młodych ludzi z całego świata. Oferuje liczne rozrywki takie jak: dyskoteki, kino, windsurfing, do wynajęcia motory, rowery wodne i banany na plaży.

Hotel Galaxypołożony w odległości 100 metrów od piaszczystej plaży. Zakwaterowanie  w pokojach 3, 4 osobowych (z łóżkami piętrowymi) z łazienkami, TV, balkonami z widokiem na morze lub górę Olimp. W obiekcie znajduje się restauracja, kawiarnia, bar, pizzeria. Dodatkową atrakcją jest basen znajdujący się na terenie hotelu (www.hotelgalaxynet.gr).

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie – kuchnia grecka (śniadania, ciepły lunch + deser, kolacje w postaci II dania, do lunchu i kolacji podawana jest woda źródlana, pozostałe napoje dodatkowo płatne).

KADRA: W czasie wyjazdu grupą opiekuje się wykwalifikowana kadra pedagogiczna 1 os. na 15 uczestników oraz kierownik, rezydent. W czasie przejazdu grupą zajmuje się pilot.

DODATKOWO PŁATNE:

Wycieczki fakultatywne Meteory 30 EUR, Saloniki 25 EUR, Olimp 25 EUR, Ateny 40 EUR, Wyspa Skhiatos 40 EUR UWAGA!!! Uczniowie po okazaniu legitymacji wchodzą na Akropol gratis.

Klimatyzacja w cenie 10 euro/osoba za cały pobyt

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień :Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię Wieczorem dłuższy postój na terenie Serbii na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR). Nocny przejazd przez Serbię i Macedonię.

2 dzień:  Przyjazd do Grecji.Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Lunch, spotkanie organizacyjne z kierownikiem, przekazanie praktycznych informacji dotyczących pobytu, kolacja, nocleg.

3 – 10 dzień: Program pobytu – plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, gry i zabawy na plaży, turnieje, zawody, zabawy ruchowe, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, konkursy z nagrodami, dyskoteki, wycieczki po okolicy, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

11 dzień: Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. lunch. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Macedonię i Serbię.

12 dzień: Dalsza podróż przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

– 9 noclegów w Hotelu Galaxy – pokoje 3,4 osobowe z łazienkami,
– 3 posiłki dziennie – kuchnia grecka (śniadania, ciepły lunch + deser, kolacje w postaci II dania, do lunchu i kolacji podawana jest woda źródlana, pozostałe napoje dodatkowo płatne)
– Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę pilota i rezydenta, miejscowa opieka medyczna
– Realizacja programu obozu/kolonii kąpiele, rozgrywki sportowe, dyskoteki, spacery i wycieczki w okolicy.
– Suchy prowiant na drogę powrotną,
– Przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV)
– Ubezpieczenie SignalIduna (NNW 7000 PLN, KL 15000 EUR, bagaż 800 PLN, OC 20000 EUR)

UWAGI:
Każdy uczestnik kolonii i obozów musi dostarczyć wypełnioną i podpisaną KARTĘ UCZESTNIKA.               W przypadku braku karty uczestnik może nie zostać zabrany na wyjazd. Obowiązkowo prosimy o zabranie, ważnego paszportu lub dowodu osobistego oraz legitymacji szkolnej.
Każdy uczestnik powinien zabrać odpowiednią odzież i obuwie kostium kąpielowy, klapki, nakrycie głowy, krem z filtrem do opalania, przybory higieniczne, mały plecak turystyczny. Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki oraz środki na uczulenia i oparzenia słoneczne. W dniu powrotu  prosimy młodzież o kontakt z Rodzicami z granicy polskiej, w celu ustalenia dokładnej godziny powrotu. Przybliżoną godzinę powrotu podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

Zofia Nazim, nauczyciel języka angielskiego

Agnieszka Krupa, nauczyciel języka niemieckiego