Śpiewanie kolęd to głęboko zakorzeniona tradycja. Aby tę tradycję kultywować również w Naszej szkole, Rada Rodziców KOSTKI pod patronatem Biura Promocji i Rozwoju Szkoły zaprosiła na wspólne kolędowanie Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Rodziców i pracowników szkoły
W środowy wieczór, 21 stycznia br., przy zimowo-świątecznej oprawie, wyśpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy. Były także kolędy z dedykacją. Dla najmłodszego uczestnika kolędowania-Igora chór zaśpiewał kolędę „Oj maluśki, maluśki”.

IMG_8763
Niezwykły klimat stworzony przez zespół muzyczny i chór Naszej Kostki pod dyrekcją p. Aldony Skoczek, sprawił, że czas się na chwilę zatrzymał.
Wyjątkowy i radosny nastrój udzielił się wszystkim tak bardzo, że po zakończonym kolędowaniu, sięgnęliśmy do repertuaru polskiej piosenki i zaśpiewaliśmy wspólnie kilka największych przebojów, co stało się inspiracją do tego, aby zorganizować, już na wiosnę, wieczór polskiej piosenki.
Zarząd Rady Rodziców serdecznie dziękuję p. Anecie Pietrzyk – Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły, p. Aldonie Skoczek, p. Ryszardowi Oprychowi oraz młodzieży za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu wieczoru kolęd.

Magda Perłowska

Przewodnicząca Rady Rodziców KOSTKI