W myśl powiedzenia „podróże kształcą” w najbliższy czwartek 4.12.2014 rusza nowy cykl zajęć geograficznych realizowanych w ramach zajęć Kostka Magis – Koło podróżnicze. Na zajęciach tych będziecie mogli podzielić się swoimi wspomnienia, zdjęciami z wakacyjnych podróży. Będą to zajęcia nietypowe bo współtworzone przez Was drodzy uczniowie Kostki.

Na zajęcia zaproszeni są wszyscy ci którzy chcieliby opowiedzieć o swoich przygodach jak i ci którzy lubią słuchać opowieści o odległych krainach.

Pierwsze spotkanie w ramach Koła Podróżniczego będzie miało miejsce już w najbliższy czwartek (4.12.2014 r.) o godzinie 15 20 w sali 205. Prelegentką będzie Wiktoria Sikorska uczennica klasy 3C, która opowie nam o swojej magicznej, pełnej barw i kolorów, podróży na dach świata – Indie i Nepal.

W imieniu swoim i Wiktorii zapraszam serdecznie

Szymon Tarkowski, nauczyciel geografii