INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Rajd integracyjny – KUDŁACZE 2014 r., odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2014 r. – szczegółowa informacja na stronie www.kostka.edu.pl
  • Podręczniki do klas pierwszych rodzice zakupują wg wykazu podręczników zamieszczonego na stronie www szkoły w zakładce – Dla ucznia.
    Rodzice uczniów klas pierwszych A, B, E, F nie zakupują podręczników do języka angielskiego. W pierwszych dniach roku szkolnego, po podziale na grupy zaawansowania, nauczyciele podadzą informacje jakie podręczniki będą obowiązujące ww. klasach.
    Rodzice uczniów klas C, D zakupują podręczniki do języka angielskiego, wymienione w wykazie na stronie www szkoły.
  • W sekretariacie szkoły (w terminie do 20 sierpnia) należy zamówić jednolity strój dla ucznia (po wcześniejszym sprawdzeniu właściwego rozmiaru). W szkole są wzory strojów wg wszystkich dostępnych rozmiarów, dlatego należy przyjść z dzieckiem, które wybierze najbardziej odpowiedni dla siebie strój. Koszt stroju 150 złotych.
  • Prośba do rodziców, aby przy zamawianiu stroju, wstępnie zadeklarowali – czy dziecko będzie korzystało z obiadu w szkolnej stołówce „U Stasia”. Koszt obiadu w nowym roku szkolnym szacowany jest na 9 złotych.
Józef Rostworowski, Dyrektor ds. Nadzoru Pedagogicznego