W dniu dzisiejszym kończymy trzydniówkę egzaminacyjną (23, 24, 25 kwietnia 2014 roku). Dla uczniów i dla samej szkoły ważne wydarzenie, ponieważ do egzaminu przystąpiły pierwsze roczniki klas III KOSTKI.

Uczniowie swoją dorosłość i dojrzałość zaznaczyli odpowiedzialną postawą i rzetelnym potraktowaniem ważnej egzaminacyjnej próby, która jest dla nich, równocześnie przepustką na dalszym edukacyjnym szlaku.

Słowa podziękowania należą się nauczycielom członkom SKE, którzy tak pięknie i skutecznie wypełnili obszerne instrukcje i procedury przebiegu egzaminu, ustalone przez CKE i OKE. Szczególnie dziękuję Paniom Edycie Jandzie i Zofii Nazim za czuwanie nad całością egzaminu oraz przewodniczącym poszczególnych komisji w osobach: Paula Gorgoń – Fultyn,  Edyta Janda, Katarzyna Kowalczyk, Łukasz Miłek, Zofia Nazim, o. Artur Niechwiej SJ, Aldona Skoczek.

Życzę KOSTCE, ale szczególnie uczniom, aby ich wysiłek i trud oraz uśmiech po egzaminie znalazł odzwierciedlenie w uzyskanych jak najlepszych wynikach.

Józef Rostworowski, Dyrektor ds. Nadzoru Pedagogicznego
Zobacz zdjęcia

Trzy dni,w których pisaliśmy egzaminy minęły szybko i przyjemnie. Za wsparcie nauczycieli i trzymanie kciuków,abyśmy jak najlepiej napisali, jestem bardzo wdzięczna. Szczególne podziękowania dla Pań kucharek,które cały czas przygotowywały Nam herbatę i znosiła nasze głośne rozmowy i śmiechy 🙂

Magdalena Ostafin Klasa 3B

Przed pisaniem egzaminu trochę się denerwowałam, dlatego cieszę się, że skończyliśmy go już pisać. Myślę, że dałam z siebie wszystko i mam nadzieję, że każdy z nas osiągnie dobre wyniki.

Iwona Małysa Klasa 3A