Miło mi znów poinformować, że w kolejnym konkursie recytatorskim (XI Krakowski Konkurs Recytatorski) Wiktoria Sikorska „wyrecytowała sobie” II miejsce. Oto jej pokonkursowe wrażenia.

Agnieszka Korczak, koordynator KOSTKA MAGIS

Konkursy recytatorskie , które odbyły się w tym miesiącu niewątpliwie odcisnęły  ślad w moim życiu . Recytacja poezji Anny Świrszczyńskiej nie należy do najprostszych i to właśnie jedna z przyczyn, która wymalowała uśmiech na mojej twarzy, gdy odbierałam nagrodę.

1939699_698690250182308_2032596772_o

Kolejne dwie pierwsze nagrody – w eliminacjach dzielnicowych XI Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Kobiet przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem bardzo szczęśliwa z powodu docenienia mojej pracy i uhonorowania emocji, które staram się w każdym recytowanym utworze przekazywać.  Gratuluję również Staszkowi Lorysowi, który razem ze mną nosi wieniec zwycięstwa  w Poezji Kobiet oraz Michałowi Czechowskiemu – wyróżnionemu.  Myślę, że wszyscy zaprezentowaliśmy się najlepiej jak potrafiliśmy J

Jestem niezmiernie szczęśliwa z wyników XI Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego. To trzyetapowy konkurs, w którym udało mi się zdobyć kolejno I, I, i w finale II miejsce.   Wśród ok. 300 gimnazjalistów z całego Krakowa byłam druga!  To tak miłe znaleźć się w gronie tych najlepszych .  Chcę bardzo podziękować wszystkim, którzy we mnie wierzyli i mi kibicowali!

 

Wiktoria Sikorska