W miniony wtorek tj. 11 Marca 2014 po raz czwarty spotkali się uczestnicy koła fotograficznego.  Grupę tą tworzyły : Iwona Małysa, Ania Mazurek z klasy 3A oraz Wiktoria Mazur z Klasy 1A. Tematem głównym spotkania była fotografia krajobrazowa oraz makrografia. W tym celu wybraliśmy się w okolicę Kopca Tadeusza Kościuszki.

Tego dnia pogoda zachęcała do tworzenia zdjęć. Bezchmurne niebo na którym gościł tylko Księżyc dostarczało dużą dawkę światła, trzeba było to wykorzystać.  Znaleźć obiekt i go sfotografować, takie było nasze zdanie. I jak się później okazało nie było to trudne zadanie, bowiem przyroda co krok witała nas bardzo serdecznie. Najpierw przebiśniegi , potem wiewiórka, na koniec zaś ptak drapieżny.

Myślę, że wycieczka się udała podobnie jak zdjęcia , które wykonały fotografki.

Zapraszam do oglądania zdjęć i do uczestnictwa w kole fotograficznym.

Paweł Mika, nauczyciel informatyki i zajęć technicznych

 

Wtorkowe wyjście na koło fotograficzne było sympatycznym, spotkaniem miłośników zdjęć i uwieczniania momentów. Pogoda nam dopisała i dzięki temu zdjęcia ładnie nam wyszły i łatwiej było próbować nowych motywów. Jesteśmy zadowolone z tego wyjścia i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w zajęciach fotograficznych.

Iwona Małysa IIIA
Ania Mazurek IIIA

Zobacz zdjęcia