Drodzy Uczniowie!

Za nami pierwszy semestr twórczych zajęć w Kreatywnej KOSTCE. Pragnę Wam z serca podziękować za to, że byliście i tworzyliście wraz ze mną te warsztaty, które przyniosły nam wiele radości i dobra. W sumie było Was 33 Uczniów, wśród których udało nam się stworzyć stałą 13 – 15 osobową grupę. Podjęliśmy się inicjatyw takich jak: pisanie listów i kartek dla chorych dzieci z „Marzycielskiej Poczty” oraz urodzinowej karki dla Oliwki z Zielonej Góry, tworzenie bombek wstążkowych, malowanie ozdób świątecznych z odlewów gipsowych, aż w końcu sprzedaż ozdób świątecznych na kiermaszu szkolnym pozyskując pieniądze na serce dla Alicji. W galerii możecie oglądnąć kilka zdjęć i powspominać wspólnie spędzony czas.

Przed nami drugi semestr Kreatywnej KOSTKI, na który już dziś serdecznie zapraszam każdego Kostkowicza! Będzie dużo się działo.

Pragnę rozpocząć cykl spotkań pt. „Pasjonaci” i specjalnie dla Was zaprosić kilka osób, które podejmują niezwykłe zadania, nie tylko rozwijając siebie, ale przede wszystkim dążą do celu, realizują własne pasje i marzenia, które nie raz wymagają sporo trudu, samozaparcia i cierpliwości. Jeśli chcielibyście ich poznać, porozmawiać i zobaczyć czym się zajmują – zapraszam! Szczegóły wkrótce.

Pierwsze poferyjne spotkanie odbędzie się w ostatnią środę lutego, tj. 26.02.br. w sali 203 od godz.15:20, gdzie zajmiemy się skręcaniem i modelowaniem balonów. Przyjdźcie. Zapraszam. 🙂

Katarzyna Świerzewska, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Zobacz zdjęcia