17 Października 2013 roku odbyło się pierwsze wyjście plenerowe uczestników Koła Fotograficznego „Foto Kostka”. Zadaniem uczniów podczas wycieczki było wykonanie zdjęć krajobrazowych przedstawiających jesień. Aby osiągnąć ten cel wybraliśmy się na jeden z najlepszych punktów widokowych, na Kopiec Krakusa.
Tego dnia słońce nie było do końca naszym sprzymierzeńcem, ale młode adeptki fotografii (bo do koła należą na tę chwilę dziewczyny) nie poddawały się, pokazały charakter prawdziwego fotografa. Dzielnie tworzyły zdjęcia – zmieniały perspektywy, dobierały kompozycję, łamały schematy. W końcu dotarliśmy na szczyt Kopca, gdzie naszym oczom ukazała się panorama Krakowa. Dziewczyny nie namyślając się długo, chwyciły za aparaty i wykonały kolejne zdjęcia. Na samym końcu uwieczniliśmy jesień na stadionie Korony Kraków, oglądnęliśmy z daleka Fort św. Benedykta i z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do KOSTKI.

Za wspólne tworzenie dziękuję :

  • Natalii Czapskiej z klasy 1B
  • Julii Siucie z klasy 1D
  • Kindze Oleńskiej z klasy 1D

Drogi uczniu KOSTKI, Ty też możesz zostać fotografem i tworzyć ładne zdjęcia.
Po prostu przyjdź i dołącz do nas!

Spotkania „Foto Kostki” odbywają się w czwartki o godzinie 15:20.

Paweł Mika, nauczyciel informatyki i zajęć technicznych

 

„W dniu 17.10.2013 odbyła się wycieczka koła fotograficznego na Kopiec Krakusa . Po drodze na kopiec robiliśmy wiele ciekawych zdjęć i podziwialiśmy barwy jesieni .Było super , bardzo cieszę się że tam poszliśmy .”

Natalia Czapska – klasa 1B

„Podczas wycieczki na Kopiec Krakusa było troszkę zimno. Mimo to bardzo mi się podobało. Teren był ciekawy i można było zrobić parę ładnych zdjęć. Atmosfera była wesoła i na pewno pójdę na następne takie wyjście. ”
KInga Oleńska – klasa ID

Zobacz zdjęcia wykonane przez uczniów