Uczniowie klasy IIc od zawsze kochają celebrować wszystkie święta! Pierwszą okazją do zabawy w roku szkolnym 2013/2014 był Dzień Chłopaka. Poranek zaczął się bardzo przyjemnie, gdyż dziewczyny odśpiewały chłopcom tradycyjne „Sto lat”, wręczyły drobne upominki i zaprosiły do kina.

Wybór padł na film „Dary anioła”. Zanim dotarliśmy do Cinema City na Zakopiance wstąpiliśmy na śniadaniową ucztę w KFC. Uczniowie mieli okazję do wspólnego biesiadowania, rozmów i integracji. Po wzmocnieniu ciała ruszyliśmy na seans, by tym razem posilić ducha. Jako wychowawcę rozpierała mnie duma, gdyż tworzymy coraz bardziej zgraną drużynę.  Wszyscy zgodnie wybrali film, a następnie przeżywali losy bohaterów, dzieląc się tym z innymi! To bardzo piękne i cenne doświadczenie.

Katarzyna Kowalczyk, nauczyciel języka polskiego