KOCHANI UCZNIOWIE KOSTKI

Zbliżający się DZIEŃ DZIECKA jest dobrą okazją, aby Wam przekazać jak najlepsze myśli i życzenia.
Życzymy Wam WIARY w siebie, że jesteście w stanie, możecie i powinniście mieć wpływ na swoją przyszłość, o którą trzeba zabiegać i troszczyć się. Życzymy Wam również wiary w KOSTKĘ, że tworzymy ją razem i że może ona być szczęśliwym miejscem dla nas Wszystkich.
Życzymy Wam zdobywania jak najlepszej i najbardziej przydatnej WIEDZY, która będzie pomocą w podejmowaniu dobrych, trafnych i szczęśliwych wyborów życiowych, które sprawią, że będą spełnieniem wszystkich Waszych marzeń i pragnień.
Życzymy Wam WYTRWAŁOŚCI w dobrej, systematycznej pracy nad sobą, nad rozwojem intelektu, ale przede wszystkim nad rozwojem i kształtowaniem swoich postaw i charakteru. Wytrwałości w stawaniu się lepszym człowiekiem dla siebie i dla drugiego.
Życzymy Wam jak najwięcej WYZWAŃ, które pomogą Wam pokonywać lęk, strach i obojętność oraz pomogą radzić sobie ze słabościami, w chwilach trudnych i w chwilach zwątpień. Wyzwań, które podejmowane przez Was przyczynią się do budowania pięknej, wyjątkowej, obecnej i przyszłej NASZEJ KOSTKI.
Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy KOSTKI

Kraków, DZIEŃ DZIECKA 2013 roku.