Konsultacje nauczycieli

Lp. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Czas dyspozycji
 1 Barszcz Sylwester wychowanie fizyczne Poniedziałek 9:45 – 10:30
 2 Baryła Joanna matematyka Poniedziałek 14:35 – 15:20
 3 Biernat Sylwia wychowanie fizyczne Poniedziałek 10:40 – 11:25
 4 Błachowska Joanna matematyka Czwartek 12:40 – 13:25
 5 Błaut Anna matematyka.fizyka Piątek 8:50 – 9:35
 6 Cieśla Gancarz Ewa matematyka,fizyka Poniedziałek 9:45 – 10:30
 7 dr Cziomer Marcin plastyka, zajęcia artystyczne Piątek 11:35 – 12:20
 8 Filip Jerzy O.SJ religia, historia Czwartek 11:00 – 12:00
 9 Foltman Katarzyna chemia Wtorek 14:35 – 15:20
 10 Fyda Elżbieta WDŻ Czwartek 10:40 – 11:25
 11 Gorgoń – Fultyn Paula język angielski Wtorek 11:35 – 12:20
 12 Hanusiak Zbigniew technika Środa 11:35 – 12:20
 13 Ilnicka Joanna wf, edu. dla bezpieczeństwa Wtorek 11:35 – 12:20
 14 Janda Edyta matematyka Piątek 10:40 – 11:25
 15 Klobassa – Zrencka Ewa język niemiecki Piątek 10:40 – 11:25
 16 Kowalcze Mateusz ks. SJ religia,chemia Poniedziałek 10:40 – 11:25
 17 Kowalczyk Katarzyna język polski Poniedziałek 11:35 -12:20
18 Krupa Agnieszka język niemiecki Środa 8:00 – 8:45
 19 Kubas Agnieszka historia i WOS Piątek 11:35 – 12:20
 20 Kubowicz Agata fizyka,matematyka Poniedziałek 10:40 – 11:25
 21 Michalik Maria język niemiecki, angielski Wtorek 12:40 – 13:25
 22 Mika Paweł informatyka Piątek 10:40 – 11:25
 23 Miłek Łukasz historia, wiedza o społ. Wtorek 9:45 – 10:30
 24 Mrówka Kamil O.SJ religia Czwartek 13:45 – 14:30
 25 Muller Dorota historia i wos Poniedziałek11:35 – 12:20
 26 Nazim Zofia język angielski Wtorek 11:35 – 12:20
 27 Poręba Iwona język polski Wtorek 9:45 – 10:30
 28 Rogozińska Zdzisława fizyka Piątek 11:35 – 12:20
 29 Rudnicka – Szyba Beata matematyka Wtorek 8:50 – 9:35
 30 Sadłoń Ewa wychowanie fizyczne Wtorek12:40 – 13:25
 31 Sękowska Marta język niemiecki Poniedziałek 8:50 – 9:35
 32 Skoczek Aldona muzyka Wtorek 9:45 – 10:30
 33 Szefer – Walas Agnieszka język polski Czwartek 9:45 – 10:30
 34 Ślimak Małgorzata biologia Piątek 11:35 – 12:20
 35 Śpiewak Jakub O.SJ religia Pon-czw.10:00 – 15:00
 36 Tarkowski Szymon geografia Środa 12:40-13:25
 37 Wantuch Paulina biologia, geografia Poniedziałek 12:40-13:25
 38 Zdanek Anna język polski Wtorek 12:40 – 13:25

Data aktualizacji 08.09.2016