Już jest! Nowy, cieplutki jak świeże bułeczki prosto z piekarni, nowy numer gazetki szkolnej –Kostka Magazyn.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o liczbie pi? Nie ma problemu, przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór informacji prosto od młodych Kostkowych matematyków.

Myślisz, że niemożliwe jest połączenie matematyki z językiem polskim? Figa! Przeczytaj wiersze, które stworzyli kostkowi uczniowie z okazji Dnia Liczby Pi.
A jak już mowa o figach, to może masz ochotę na coś do jedzenia? I tu mamy gotowe rozwiązanie – przepis na „Pi-erniczki”.
A może szukasz sposobu na… zostanie laureatem fizycznego konkursu? Ucz się od najlepszych! Kostka Magazyn przedstawia wywiad z prawdziwym mistrzem, Maciejem Warcholakiem.
To i odpowiedzi na wiele, wiele innych pytań, znajdziesz właśnie tutaj, w Kostka Magazynie.

Natalia Bajer 2b
Redakcja Kostka Magazyn