16 marca odbyło się drugie spotkanie grupy fotografów. Tego dnia już na samym początku mogliśmy się cieszyć, a to za sprawą pięknego słońca, które bardzo skutecznie zaprosiło nas do przygody z fotografią. Z tego zaproszenia skorzystało siedmioro uczniów reprezentujących klasy 1A, 1B i 2A: Karolina Suder, Iwona Małysa, Paulina Noga, Magda Dzierżak, Oliwia Suder, Patryk Pociejuk oraz Bartłomiej Płonka.
Miejscem naszych kolejnych zmagań z fotografią był zalew Zakrzówek, który powstał poprzez zalanie starego kamieniołomu wapienia. Woda, która zalała Zakrzówek sprawiła, że zyskał on innej barwy, barwy wyjątkowej. Ten niezwykły urok zalewu Zakrzówek, oraz jego wysokie usytuowanie stwarzają dogodne warunki do tworzenia zdjęć krajobrazowych. I właśnie takie zdjęcia tworzyli nowi adepci fotografii.
Serdecznie dziękuję za wspólne tworzenie i zapraszam tych, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z fotografią.
Następnym razem poznamy tematykę zdjęć makro.

Paweł Mika, nauczyciel informatyki i zajęć technicznych

Zobacz zdjęcia wykonane przez uczniów