W dniach 23-24.09.2016r. w naszej szkole odbyła się zbiórka makulatury i elektrośmieci, zorganizowana przez Radę Rodziców i Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły. W tej akcji udział wzięli uczniowie wraz ze swoimi rodzinami, nauczyciele, pracownicy AiO, rodzice i mieszkańcy osiedla „Na Kozłówce”.

Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Oto wyniki:

Ilość uczestników:     101 osób!

I miejsce – klasa 2e              (ilość uczestników – 11)

II miejsce – klasa 1c             (ilość uczestników – 9)

III miejsce – klasa 1a i 2a     (ilość uczestników – 8)

Zebraliśmy:  2400 kg makulatury i 1400 kg sprzętu elektronicznego.

Poprawiliśmy wyniki poprzedniej zbiórki:)

Maj 1440kg

Wrzesień 3800kg!

Otrzymane pieniądze przeznaczymy na pomoce dydaktyczne. Każdy uczestnik zbiórki otrzymał nagrodę, były to nasiona warzyw, nawóz do kwiatów, a dla tych którzy przynieśli najwięcej rozdawaliśmy wrzosy 🙂

Akcja jest efektem udziału KOSTKI w projekcie „Edukacja oknem na świat”, realizowanym we współpracy z Fundacją The Bridge.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji! Na kolejną zapraszamy już w kwietniu

Serdecznie dziękujemy za wsparcie firmie:

Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Spółka z o.o.

Rodzicom dziękujemy za ogromne zaangażowanie!

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły