2 października 2013 roku zaczęły się wykłady dla uczniów gimnazjów i liceów poszerzających wiedzę z fizyki. Kontynuując ubiegłoroczne tradycje nasi uczniowie w liczbie 5 osób z klasy IIIa również uczestniczyli w tych zajęciach. Tytuł wykładu „Fizyka nie musi być nudna” Zapraszam chętnych z pozostałych klas na następne za tydzień.

Zdzisława Rogozińska, nauczyciel fizyki

Miałam okazję brać udział w kolejnym wykładzie pt. ”Fizyka nie musi być nudna”. Moim zdaniem to było bardzo ciekawie i pożytecznie spędzone półtorej godziny. Doświadczenia, które zobaczyłam interesowały mnie i zaskakiwały. Prowadzący w przystępny sposób wyjaśniał wszystko, dużo się dzięki niemu dowiedziałam. Myślę, że nazwa wykładów jest jak najbardziej adekwatna, a fizyka w takim wydaniu naprawdę nie jest nudna.

Sylwia Chudzińska, III A