Kraków, dn. 1 stycznia 2016r.

Droga KOSTOWA Rodzino!

„Nowy Rok 2016 bieży…”! To będzie z pewnością rok bardzo ciekawy. Przed nami debata społeczna nad reformą systemu edukacji w Polsce i idące za nią decyzje mające wpływ również na Naszą Szkołę. Patrząc wstecz przez ostatnie trzy i pół roku udało się wspólnie bardzo wiele osiągnąć. Wyremontowaliśmy główny budynek szkoły i wypełniliśmy KOSTKĘ fantastycznymi uczniami. Wiele pracy i serca w edukację i wychowanie uczniów włożyli nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice. KOSTKĘ wspiera wielu oddanych i hojnych Przyjaciół. Dzięki temu staliśmy się szkołą rozpoznawalną w środowisku krakowskim oraz na arenie międzynarodowej przystępując do sieci jezuickich szkół.

2016_Nowy_ROK

Zdobyte w tym czasie doświadczenia nauczyły nas, że warto patrzeć w przód z nadzieją. Właśnie tego życzmy sobie nawzajem, byśmy pełni zaufania w to co przyniesie Nowy Rok 2016, z nadzieją tworzyli Naszą KOSTKĘ ,jak do tej pory, jako szkołę pełną marzeń pośród wielu codziennych wyzwań.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech Pan nam błogosławi!

/-/ o. Paweł Brożyniak SJ

O. Paweł Brożyniak SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Gimnazjum Jezuitów w Krakowie.