Dnia 4.10.2017 roku rozegrana została szkolna indywidualna liga w lekkiej atletyce na stadionie MOS WSCHÓD. Nasza szkołę reprezentowało prawie dwudziestu zawodników. Nasi uczniowie spisali się rewelacyjnie zajmując kilka miejsc na podium. Pola Mastalerz zajęła 2 miejsce w biegu na 300 metrów, Wiktoria Znamirowska 3 miejsce w biegu na 600 metrów , Karol Haluch 3 miejsce na 1000 metrów, Szymon Kozioł 3 miejsce w skoku w dal oraz Daniel Kubowicz 3 miejsce w pchnięciu kula.
Do zawodów wojewódzkich awans uzyskali zawodnicy i zawodniczki z pierwszych trzech miejsc w konkurencjach biegowych oraz dwa miejsca w konkurencjach technicznych.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trzymamy kciuki w następnych zawodach.
Już we środę 18.10.2017 odbędą się wspomniane zawody wojewódzkie w Tarnowie.

Zespół sportu i rekreacji.