Dumą KOSTKI są nasi aktywni rodzice, którzy chętnie biorą udział we wtorkowych spotkaniach pod nazwą „Mama Magis & Tata Magis”. Z wielką energią rozpoczęliśmy tegoroczny cykl spotkań, które przybrały formę warsztatów poświęconych wykonywaniu ozdób świątecznych. To już tradycja, że wszystkie prace będziemy mogli podziwiać i zakupić na kiermaszu bożonarodzeniowym, który w tym roku odbędzie się 12 grudnia. Zebrane pieniążki zostaną przekazane na szkolną akcję „Jesteś głodny, przyjdź na zupę”.
Dla każdego z nas cenny jest czas wolny, ale może ktoś z Państwa chciałby się oderwać od codziennych spraw i do nas dołączyć?
Najbliższe spotkania:
5 listopada o godz. 18.00
12 listopada o godz. 18.00
19 listopada o godz. 18.00
26 listopada o godz. 18.00
3 grudnia o godz. 18.00
10 grudnia o godz. 18.00
Finał warsztatów 12 grudnia na kiermaszu bożonarodzeniowym!
Gorąco zachęcamy i zapraszamy.

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły