W dniu 7 października zajęcia szkolne w KOSTCE zostają zawieszone. Powodem zawieszenia zajęć, jest awaria instalacji centralnego ogrzewania, w wyniku której temperatura w pomieszczeniach szkolnych spadła poniżej 18 st. Celsiusza. Decyzję o zawieszeniu podjął o. Paweł Brożyniak SJ, dyrektor szkoły, na podstawie rozporządzenia Dz.U. z 2003 r. Nr. 6; Poz. 69 par. 17.1 i 2 (źródło Internetowy System Aktów Prawnych na dzień 05.10.2013 r.).

Następny komunikat zostanie zamieszczony w poniedziałek ok. godziny 15.00 o tym, czy udało się usunąć usterkę i co robimy we wtorek. Informujemy również, że zajęcia zostaną odpracowane, a o szczegółach poinformujemy Uczniów, Rodziców oraz Grono Pedagogiczne w najbliższym czasie.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy spokojnego i ciepłego weekendu.

Józef Rostworowski

Dyrektor ds. nadzoru pedagogicznego

Józef Rostworowski, dyr. ds. nadzoru pedagogicznego