Drodzy uczniowie!

Zachęcamy do udziału w 2. edycji wymiany uczniowskiej ze szkołą  St. Benno-Gymnasium w Dreźnie. Jeśli macie ochotę na naukę poprzez zabawę, poznawanie innych kultur i narodów, smakowanie nowych potraw, zawieranie ciekawych znajomości,  zwiedzanie pięknego miasta naszych zachodnich sąsiadów , a przede wszystkim na niezapomnianą przygodę zapraszamy do udziału!

Wymiana uczniów ma dwie odsłony: najpierw polscy uczniowie goszczą u siebie przez tydzień  uczniów z Niemiec  , a następnie we wrześniu my wyjeżdżamy do Drezna.  Program wymiany zakłada głównie wycieczki, gry i zabawy integracyjne oraz zajęcia pozwalające na wspólne poznawanie języka.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do dn. 17 stycznia 2017!

wymiana-001

I pamiętajcie! Wymiana finansowana jest ze środków Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży dlatego jej koszty dla uczniów są niewielkie.

Agnieszka Krupa, nauczyciel języka niemieckiego

Ewa Klobassa – Zrencka , nauczyciel języka niemieckiego